GRANATOWY pociąg jedzie dalej !!

Wygrywamy na trudnym terenie z Samsonem 2:1 po bramkach Pawła Ślusarczyka i Przemysława Wiśniewskiego.⚽⚽

Granat: Bartłomiej Pinda - Przemysław Wiśniewski, Kamil Walczak, Jakub Zakrzewski, Szymon Dybeł -Seweryn Guzy, Krystian Jas, Dawid Jurek, Maciej Leśniewski (80' Kamil Stolarski)- Waldemar Armuła (65' Klaudiusz Fornalczyk), Paweł Ślusarczyk (88' Mateusz Brzdąk)
Ławka: Tomasz Prus, Grzegorz Karbownik, Bartłomiej Gorzelak.

Juz minute po pierwszym gwizdku moglismy cieszyc sie z bramki . Pilka zagrana do Waldka Armuły ktory idealne zagrywa za obrońców do Ślusarczyka a ten strzela po długim slupku
i 1:0.
Druga bramka to rzut rożny okolo 20 minuty wykonywany przez Szymona Dybeł , dobra centra zamieszanie w polu karnym, Wisniewski główka z linii bramkowej i mamy 2:0
Bramka dla gospodarzy w 44 minucie z rzutu karnego wykonywanego przez Karola Piwowarczyka. Faulował Wisniewski .
Dzisiejsze spotkanie to mecz walki, dużo rzutów wolnych i rożnych w czym nasza drużyna okazała sie lepsza. Kto byl ten widział z jakim zaangażowaniem i konsekwencja zagral Granat od 1 do 90 minuty.
Dziękujemy kibicom ktorzy dzis pojawili sie na trybunach i zapraszamy na kolejny mecz juz w piątek 18 maja na godz 19.00 w Mniowie⚽⚽⚽