⚽Slusarczyk(asysta Guzy)
⚽Wiśniewski(asysta Jurek)
⚽Fornalczyk(asysta Brzdąk)
⚽Ślusarczyk(asysta Fornalczyk)

To była 7 wygrana z rzędu tej wiosny dzięki czemu nasz zespół wskoczył na 3 miejsce w tabeli. Już w 3' min dośrodkowanie Dybła z rzutu rożnego wykorzystał Jas. Po kilkunastu minutach było już 2:0 za sprawą Armuły który wbił piłkę do pustej bramki po wyłożeniu przez Ślusarczyka. Za chwilę kopia sytuacji Guzy z prawej strony podaje na 10m do Armuły a ten pięknym strzałem w okienko zmienia wynik na 3:0. Kolejne dwie bramki w niedługim odstępie czasu strzela niezawodny Ślusarczyk, najpierw wykorzystując błąd w obronie drużyny Kamionki a później w sytuacji sam na sam pewnie umieszcza piłkę w bramce. Pierwsza polowa w pełni pod nasze dyktando kończy sie 5:0

Drugą połowę zaczynamy spokojnie stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść do siatki gości. Dopiero w 70 minucie po dośrodkowaniu Jurka z rzutu rożnego pięknym wolejem popisuje się Wiśniewski. W 85 minucie zmiennik Armuły, Fornalczyk podchodzi pressingiem do obrońcy, zabiera mu piłkę i posyła potężny strzał na bramkę obijając po drodze poprzeczkę. Warto napomnieć ze to premierowe trafienie Klaudiusza który niecały miesiąc temu skonczył 16 lat. W 89 min hat tricka kompletuje Ślusarczyk który w sytuacji sam na sam nie myli się i zamyka wynik spotkania 8:0.