Podsumowanie sparingów

7 lutego rozpoczęliśmy okres przygotowań do rundy wiosennej. Po serii ciężkich treningów m.in na hali w Cierchach, czy też na orliku w Mniowie, przyszedł czas na pierwszy sparing. Rozegraliśmy go 26 lutegoa przeciwnikiem był Sokół Rykoszyn.Niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnika przegrywając 1:3(0:1). Bramkę honorową dla naszego zespołu zdobył testowany zawodnik po asyście Dominika Gorzelaka.

Granat : Bartłomiej Pinda - Dawid Terelak, Grzegorz Kosmala, testowany zawodnik, Patryk Sobecki - Emil Kotwica, Patryk Zapała, Grzegorz Karbownik, Seweryn Guzy - Krystian Jas, testowany zawodnik oraz Bartłomiej Gorzelak, Dominik Gorzelak, Mateusz Gorzelak, Paweł Celiński, Krzysztof Bartosik, testowany zawodnik.

Drugi sparing rozegraliśmy z Grodem Ćmińsk. Mecz ten zakończył się wynikiem 0:4(0:1). Sparing ten na pewno nauczył nas wiele odnośnie gry obronnej. Jednak mieliśmy też swoje sytuacje i powinniśmy wykorzystać chociaż jedną z nich.

Granat : Bartłomiej Gorzelak - Dawid Koza, Grzegorz Kosmala, testowany zawodnik, Kamil Walczak - Emil Kotwica, Patryk Zapała, Paweł Celiński, Kamil Stolarski - Krystian Jas, Bartłomiej Pinda oraz Dominik Gorzelak, Mateusz Gorzelak, Seweryn Baran.

Trzecim sparingpartnerem była drużyna GKS'u Nowiny. Przeciwnik był bardzo wymagający, nie pozwalał na zbyt wiele i udowodnił, że w tym sezonie zasługuje na awans do IV ligi. Mecz zakończył się wynikiem 1:4(0:3) a jedyną bramkę zdobył Krystian Jas z rzutu karnego.

Granat : Bartłomiej Gorzelak - testowany zawodnik, testowany zawodnik, Grzegorz Kosmala, Patryk Sobecki - Bartłomiej Pinda, Krystian Jas, Kamil Stolarski, Patryk Zapała, Seweryn Guzy - testowany zawodnik oraz Dominik Gorzelak, Mateusz Gorzelak, Wiktor Kaniewski.

16 marca rozegraliśmy pierwszy sparing na boisku w Mniowie, a naszym rywalem była drużyna juniora starszego Orlicza Suchedniów. Mecz zakończył się wynikiem 6:4(3:3). Dla naszego zespołu bramki zdobywali : 3x Mateusz Kokosza, 2x Patryk Zapała oraz Krystian Jas.

Granat Borki : Bartłomiej Gorzelak - testowany zawodnik, Grzegorz Kosmala, Kamil Walczak, Patryk Sobecki - Emil Kotwica, Dawid Koza, Krystian Jas, Seweryn Guzy - Patryk Zapała, Mateusz Kokosza oraz Dominik Gorzelak, Kamil Stolarski, Mateusz Gorzelak, Wiktor Kaniewski, Damian Kos.

A w dniu dzisiejszym rozegraliśmy sparing z drużyną występującą w naszej grupie - TOP-SPIN Promnik. Mecz zakończył się wynikiem 2:2(0:1). Jak to bywa w meczach z drużyną z Promnika musieliśmy gonić wynik, ponieważ przegrywaliśmy już 0:2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Dominik Gorzelak oraz Patryk Zapała.

Granat : Bartłomiej Pinda - Dawid Koza, zawodnik testowany, Kamil Walczak, Patryk Sobecki - Damian Kos, Krystian Jas, Paweł Celiński, Seweryn Guzy - Patryk Zapała, Mateusz Matysek oraz Bartłomiej Gorzelak, Dominik Gorzelak, Mateusz Gorzelak, Kamil Stolarski, zawodnik testowany.