10/10 + podsumowanie sezonu 2017/18!

Kończymy sezon na 2 miejscu zrównując się punktami z Samosonowem. Dziękujemy kibicom którzy wierzyli w ten awans i bacznie przyglądali się co raz to lepszej grze Granatu Borki

Płomień Wólka Kłucka 1:5 Granat Borki

⚽15' Wiśniewski
⚽25 Karbownik(asysta Guzy)
⚽44' Ślusarczyk(asysta Jas)
⚽68' Ślusarczyk(asysta Guzy)
⚽80' Karbownik(asysta Jas)

Sklad: Pinda(40'Gorzelak)- Wiśniewski(83'Raczynski) Zakrzewski,Walczak,Brzdąk(75' Stolarski)- Guzy(72'Armuła),Jas, Jurek,Leśniewski(68'Fornalczyk)- Ślusarczyk, Karbownik

Podsumowanie sezonu 2017 / 2018

Wczoraj odbyły się ostatnie mecze w klasie B. Wyniki zadecydowały o tym, z którego miejsca awans wywalczyły poszczególne drużyny. Mistrzostwo przypadło dla Samsona Samsonów, a wicemistrzostwo naszemu zespołowi (mimo zdobytych tylu samo punktów byliśmy gorsi w dwumeczu) natomiast trzecie miejsce Polonia Białogon.

Serdecznie gratulujemy miejsca na podium Samsononwi Samsonów  Polonii Białogon Kielce, życzymy dalszych sukcesów !

Zacznijmy podsumowanie od rundy jesiennej, która nie zwiastowała tak wspaniałego zakończenia sezonu. Pierwszy mecz = pierwsza porażka. Na samym początku musieliśmy się już mierzyć z wszelkimi trudnościami jakie na nas czekały. A rozpoczęcie tylko to potwierdziło, że przed nami ciężka praca i daleka droga, aby móc chociaż w jakimś stopniu myśleć o podium. Drugi mecz = remis. W następnej kolejce również nie udało się zdobyć kompletu punktów. Dopiero kolejne spotkania pozwoliły nam wejść na dobre tory. Trzy zwycięstwa troszkę poprawiły humory piłkarzom, kibicom i członkom zarządu. Niestety, nie na długo gdyż w 7 kolejce doznaliśmy bolesnej porażki na własnym boisku. To nie był ostatni rozczarowujący wynik naszej drużyny. Do końca rundy zanotowaliśmy jeszcze jedną porażkę i jeden remis oraz dwa zwycięstwa co dało nam 6 miejsce w tabeli i stratę 8 punktów do lidera rozgrywek.Prawdę mówiąc mało kto wierzył, że uda się dogonić czołówkę. Chodziło wiele pogłosek....

Runda wiosenna

Dokonanie paru bardzo dobrych transferów i sowicie przepracowany okres przygotowawczy pod wodzą trenera Dariusza Góreckiego przyniosło oczekiwane rezultaty. 10 meczów 10 zwycięstw i tylko 4 stracone gole ! To była runda dla Granatu Borki. Takie wyniki chcemy widzieć zawsze ! Ale nie tylko ciężkie treningi i transfery były sukcesem do awansu. Tu bardzo dużą rolę odegrała atmosfera w zespole pomiędzy samymi piłkarzami, trenerem
i pomiędzy zarządem.

Do zobaczenia w A-klasie !

A w najbliższych dniach mocno trzymajmy kciuki z naszą Reprezentacje, to będzie wielkie święto każdego kibica piłki nożnej !